Apie mus

photo-1462743708072-4ed3a4a860be
Asociacija

Lietuvos žaliųjų pastatų taryba skatina tvarios aplinkos kūrimą, pristato visuomenei žaliųjų pastatų privalumus ir inovacijas projektuojant, statant ir eksploatuojant žaliuosius pastatus Lietuvoje.

Greitai besikeičiančiame pasaulyje tvarumas tampa vienu svarbiausiu faktoriumi, apibrėžiant kokybiškus pastatus, kurie sukuria sveiką aplinką žmogui, mažina neigiamą poveikį gamtai ir sukurią ekonominę naudą verslui.

Reaguodamos į pasaulines tvarios nekilnojamojo turto plėtros tendencijas, devynios Lietuvos organizacijos 2013 metais įkūrė Lietuvos žaliųjų pastatų tarybą, pelno nesiekiančią organizaciją, kurios vienas iš pagrindinių tikslų yra prisidėti prie žmogaus, bendruomenės ir visuomenės gyvenimo kokybės gerinimo bei neigiamo poveikio aplinkai mažinimo.

Praktinė patirtis visame pasaulyje rodo, kad tvarūs pastatai sukuria didesnę vertę, yra patrauklesni investuotojams, likvidesni, o išlaidos jų eksploatacijai – nepalyginamai mažesnės..

Evaldas Savickis, LŽPT valdybos narys, tvarios plėtros konsultantas, BREEAM AP.

Asociacija įsilieja į Pasaulio žaliųjų pastatų tarybos (angl. World Green Building Council) tinklą, vienijantį daugiau nei 100 šalių iš viso pasaulio. Tai didžiausia pastatų diegimo principais besirūpinanti organizacija, siekianti bendradarbiavimo ir praktinės patirties sklaidos tarptautiniu mastu.

World-Green-Building-Council2
Valdyba
arturas
Artūras Abromavičius

Tarybos valdybos narys,

UAB „Sweco Lietuva“ prezidentas

jurgita
Jurgita Petrauskienė

Tarybos valdybos narė,

UAB „VSA Vilnius” direktorė

remigijus
Remigijus Simanavičius

Tarybos valdybos narys,

UAB „EEplius“ direktorius

evaldas
Evaldas Savickis

Tarybos valdybos narys,

UAB „Vesta Consulting” direktorius

antanas
Antanas Dagelis

Tarybos valdybos narys,

UAB „Cloud architektai” direktorius

gintaras
Gintaras Stauskis

Valdybos narys

VGTU profesorius

avulis3
Arvydas Avulis

Tarybos valdybos pirmininkas – prezidentas

AB „Hanner“ valdybos pirmininkas

Žalieji pastatai artimiausiu metu įgaus didelę vertę, nes jie ne tik užtikrina sveiką aplinką žmogui, mažina neigiamą poveikį gamtai, bet ir sukuria ekonominę naudą verslui“.
Nariai

Lietuvos žaliųjų pastatų taryba vienija įvairių NT sričių profesionalus, inovatorius, savo srities lyderius,

dirbančius vienu tikslu: skatinti žaliųjų pastatų ir tvarios aplinkos kūrimą Lietuvoje.

vesta-consulting
sweco
hanner
schage
ekliptas
durisol
mmm-projektai
consolis-betonika
gealan
imita
tenko
gyproc
isover
weber
samsung
vsa
nariai
vgtu
paroc
saules
modus-energy-logo
eviteks
logotipas
lg
cloud
exterus2
ruukki
logo_citus
ee
site-logo
Narystė

Lietuvos žaliųjų pastatų tarybos veikla aktuali visiems, kurie nori prisidėti prie tvarios NT plėtros bei jos principų įgyvendinimo Lietuvoje.

Lyderystė

Būkite siejamas su pirmomis įmonėmis Lietuvoje, skatinančiomis žaliųjų pastatų ir darnios aplinkos kūrimą, bei ateities kartos lyderiais, prisidedančiais prie tvarios NT rinkos pokyčių Lietuvoje.

Pasaulinis tinklas

LŽPT priklauso Pasauliniam žaliųjų pastatų tarybos (angl. World Green Building Council) tinklui, vienijančiam daugiau nei 100 šalių. Tarybos nariams suteikiama prieiga prie globalios platformos ir galimybė dalintis savo žiniomis su tarptautiniais žaliosios statybos specialistais.

Mokymai

Galimybė semtis naujausių žinių iš pasauliniu mastu pripažintų pranešėjų LŽPT organizuojamose „Žaliųjų pastatų profesionalo“ mokymuose profesinei kvalifikacijai kelti ir įgyti Žaliųjų pastatų profesionalo atestatą. Nariai gauna išskirtines sąlygas mokymų programoms bei prieiga prie mokamosios medžiagos.

photo-1457585407930-4d18bbddbf9e
Teisė

Nariams suteikiama galimybė įsitraukti į prioritetines LŽPT veiklos sritis, įskaitant vyriausybės ir pramonės atstovų darbo grupes, taip savo pasiūlymais prisidėti prie rengiant žaliosios statybos strategiją, politiką ir teisės aktus.

Reklama

Galimybė reklamuoti savo bendrovės paslaugas ir produkciją LŽPT svetainėje, socialiniuose tinkluose, leidiniuose, organizuojamose renginiuose,  seminaruose, mokymuose ir konferencijose.

Kaip tapti LŽPT nariu?
Jei susidomėjote naryste, išsiųskite prašymą ir trumpą prisistatymą bei motyvaciją tapti LŽPT nariu info@lzpt.lt.

Susipažinkite su LŽPT įstatais ir etikos kodeksu, stojimo ir narystės mokesčiais.

Prašymo tapti LŽPT nariu forma.