Renginiai


Rinkitės 2018 m.  “Žaliųjų pastatų profesionalų” mokymų kursus 

 

2018 m. siūlomi šie kursai:

  • Creating and Managing Greener Workspaces; Devyn Olson-Sawyer
  • Lietuvos pastatų tvarumo vertinimo sistema; Rasita Masalskytė
  • Financial Considerations of Green Buildings; Hadley Barrett*
  • Legal Requirements & Certifications of green buildings; Hadley Barrett*
  • Building Envelopes for Green Buildings; Dr. Hector Altamirano*
  • Integrating Renewable Energy and Sustainable Development; Hadley Barrett
  • Sustainable Materials & Resources; Luca Volpi*
  • Sustainable site selection and management; Martin Dreiseitel*
  • Life Cycle Assessment & Life Cycle Costing; Ryan Zizzo
  • Project management of sustainable projects; Hadley Barrett*

Pastaba: * pažymėti privalomi kursai norintiems gauti atestatą.

 

Registruodamiesi į 2018 m. kursus Jūs sprendžiate, kokios temos yra aktualios! Kursų laikas ir vieta bus patikslinti surinkus 10 ir daugiau dalyvių grupę. Savo pageidavimus dėl 2018 m. programos taip pat galite siųsti el. paštu info@lzpt.lt. Daugiau skaitykite čia.


Išrinktas 2017 m. „Žaliausias pastatas Lietuvoje “

 

lzpt-ir-amzaliausias-pastatas-2017

Konkurso „Žalieji pastatai Lietuvoje“ nugalėtojai paskelbti kasmetinės konferencijos “Žalieji pastatai – Vilnius, 2017” metu. Šiemet žaliausiu administracinės paskirties pastatu pripažintas UAB „YIT Kausta“ plėtotas „Duetto“ verslo centras, kuris tapo ir žaliausiu pastatu Lietuvoje. Žaliausiu projektu gyvenamųjų namų kategorijoje tapo UAB „Citus“ gyvenamasis pastatas „Aero namai“.

Konkurse dalyvavo tokie plėtotojai ir pastatų savininkai kaip AB „YIT Kausta“, UAB „InReal“, UAB „Rampini“, Vilniaus universiteto Botanikos sodo laboratorija, UAB „M. M. M. Projektai“, UAB „Nuova Capital“, UAB „Citus“, UAB „ELL“, mažmeninės prekybos tinklą valdanti „Lidl Lietuva“, UAB „August ir Ko“. Daugiau skaitykite čia.


Tvarus miestų planavimas ir vystymas – ko Lietuva gali pasimokyti iš „žaliausiųjų“ pasaulyje?

 

zaliejipastatai_horizontaluslg

Kas paskatintų Lietuvoje statyti sveikus, komfortiškus, ilgaamžius, ekonomiškus, energiškai efektyvius pastatus, racionaliai vartojančius gamtos išteklius visuose pastato gyvavimo ciklo etapuose? Kaip pažangiausių planavimo, projektavimo ir modeliavimo metodų taikymas ir pastatų vertinimas ilgalaikėje perspektyvoje atsilieptų žmonių gyvenimo ir darbo kokybei, supančiai gamtai ir  inovacijų plėtrai nekilnojamo turto plėtros sektoriuje? Apie visa tai Lietuvos žaliųjų pastatų taryba kviečia išgirsti ir padiskutuoti jau trečią kartą rengiamoje tarptautinėje konferencijoje „Žalieji pastatai – Vilnius, 2017“. Daugiau skaitykite čia.